ליווי עסקי | מאמנת עסקית | אימון עסקי

ליווי עסקי – מאימון עסקי לאמון עצמי!

לפני כשבוע הגיעה אלי לפגישה, דנה, שחלומה הגדול הוא להיות מאפרת מקצועית.
היא הייתה נסערת ועיניה נצצו: " את לא מבינה עד כמה זה מתסכל כשאני רואה איך קולגות שלי מלימודי האיפור, שהיו הרבה פחות מוכשרות ממני, הצליחו להתקדם יותר ממני, ובכנות, אני הייתי הרבה יותר טובה מהן!"

ליווי עסקי – איך לגרום לכל העולם לדעת עד כמה אני טוב

דנה, כמו בעלי עסקים רבים, ניצבת מול האתגר של שיווק העסק בפחד ובמורא. היא אומרת לעצמה: "אני מאפרת – אני לא אשת שיווק". היא מבחינתה הייתה רוצה לעסוק רק בפן המקצועי של העסק – תנו לה לאפר 15 שעות ביום והיא תהיה מאושרת. אולם איליה וקוץ זה – מהיכן יגיעו כל הלקוחות? איך אנשים ידעו עד כמה דנה היא מאפרת טובה?

מאמנת עסקית – שכל אחד יעשה מה שהוא טוב ואוהב!

דרך החשיבה הזאת איננה קלישאה. אני באמת מאמינה שכל אחד צריך לעסוק במה שהוא אוהב וטוב בו. במהלך הליווי העסקי, תפקידה של מאמנת עסקית, הינו להגביר את ההתלהבות  ולהפיח תקווה ואמונה בעבודה שלו בשילוב עם מחויבות, לקיחת אחריות והתמדה. ברגע שהלקוח מתלהב מעיסוקו, תהליך השיווק הופך לחלק אינטגרלי מהעסק. כשיש התלהבות גובר הביטחון העצמי, דבר המאפשר לבעל העסק לסמוך על עצמו ולממש את הפוטנציאל הטמון בו.

אימון אישי עסקי – להתמודד בהצלחה עם החששות

ואם נחזור רגע לדנה. במהלך עבודתנו, דיברנו איך להתגבר על הקולות הפנימיים השליליים שתמיד מזמזמים לנו במוח. במהלך העבודה יחד איתי, כמאמנת אישית-עסקית, דיברתי עם דנה על ניצול הכישרונות הטמונים בה, זיהוי המשאבים והקשרים העומדים לרשותה. "יש לי חברה טובה בעלת מכון לקוסמטיקה, אולי נעשה שיתופי פעולה יחד…" היא אמרה לי בהתלהבות. בנוסף, המלצתי לה ללכת למפגש נטוורקינג ולהיות פתוחה להזדמנויות העסקיות שנקרות בדרכה.

אימון עסקי – לעבור מפסימיות לפוזיטיביות

חודש לאחר פגישתנו, התקשרה אלי דנה בהתלהבות. היא סיפרה לי שבמפגש הנטוורקינג, שהמלצתי לה ללכת אליו, היא דיברה בפני 30 איש על הצורך באיפור מקצועי. לאחר המפגש פנו אליה אנשים, שאמרו לה שמה ששבה אותם היו אופן דיבורה, ההתלהבות, התשוקה והמקצועיות בה הציגה את הדברים.

תפקידה של המאמנת העסקית הוא להעניק הרבה עידוד, תמיכה, הכוונה ומיקוד, המובילים להתגברות על האתגרים ויוצרים תנופה, אמונה והצלחהשם:
טלפון:
דואל:
תוכן:

ייעוץ עסקי - ממליצים

"תודה על כל התמיכה והעזרה. בלעדייך לא הייתי מגיעה למקום שאני נמצאת בו היום."
ד. זימלמן
גוגל פלוס נאוה אורון   Google+
בשיתןף עם הסטודיו לקידום ובניית אתרים