מאמנת עסקית | אימון עסקי | אימון עסקי אישי | ליווי עסקי  | מאמן עסקי

מאמנת עסקית – שיטת האימון שלי

מאמן עסקי – מה תפקידו?

המאמן העסקי מסייע בידם של בעלי עסקים בפעילותם העסקית כולל הגדרת יעדים וליווי במימושם. שיווק, מכירות, תמחור, ניהול שותף, כל אחד מאלה יכול להיות כלול בנושאי האימון. בדיוק כמו מאמן ספורט המאמן העסקי שלך יעזור לך להתמקד בנושא הנכון בזמן המתאים. העבודה בשיתוף עם המאמן העסקי תאתגר אותך לשלב הבא תוך מיקוד במשימות המתאימות להשגת התוצאות הרצויות.

מאמנת עסקית – השיטה שלי

בעבודתי כמאמנת עסקית אני בודקת ביחד עם הלקוח מהו האתגר העיקרי של העסק. האם מדובר במכירות שאינן מספקות, עובדים שאינם יעילים או שיש יותר מדי משימות וקשה להספיק הכל בבת אחת ולא יודעים במה להתחיל.

בחברות גדולות ישנן מחלקות שיווק, פרסום, פיתוח המוצר, שבמשולב עוסקות בפיתוח העסק וקידומו. בעל עסק יחיד עומד מול כל האתגרים האלו בדרך כלל לבדו. לפעמים מסתייעים בחברים או קרובים והשאלה הנשאלת היא האם אם העצות הניתנות לו מקצועיות ומתאימות לסיטואציה.

אחד האתגרים הגדולים של בעלי עסקים קטנים ובינוניים היא התחושה שהם לבד. לפעמים קשה להפריד בין בעל העסק והעסק.

לבלעי עסקים יש לפעמים קול פנימי המעורר ספקות לגבי הפעילות העסקית ואיכות המוצר או השרות. בתהליך האימון מבינים מה באמת מונע מבעל העסק להתקדם ואיך ניתן להתגבר על כך.

אימון עסקי אישי – השילוב הנכון בין העסקי לאישי

אימון עסקי אישי מתייחס לבעל העסק בכללותו, כאדם וכבעל עסק. המאמן העסקי אישי יעודד אותך להשיג את האתגר הבא ע”י הגברת האמון העצמי, המוטיבציה, ההתלהבות מהעבודה וההתרגשות. הוא יעודד אותך לסמוך על עצמך ולהשיג את הטוב ביותר מעצמך.

ליווי עסקי – הדרכה ותמיכה במימוש היעדים

בשיטת הליווי העסקי שלי תינתן לך דרך פשוטה, קלה ומעשית לפיתוח העסק והגעה למטרות הרצויות. זוהי דרך הניתנת ליישום בקלות ומביאה לפריצת דרך עסקית, שגשוג והצלחה.

במהלך הליווי לומדים איך להתגבר על אתגרים על פחד וחששות. ניתן עידוד רב מצב המאמן וכן תמיכה והדרכה. גישה חיובית של מאמן עסקי תפיח בבעל העסק את ההתלהבות מהיצירה העסקית. ניתנת הדרכה בנושאים כמו איך להציג את עצמך, איך לשווק, ואיך להיות יצירתי עם המשאבים הקיימים למימוש היעדים שלך.

אימון עסקי – כיצד מתחילים?

בתחילת האימון העסקי חשוב מאוד להגדיר את המטרות, אפשרויות והיעדים העסקיים הניצבים מול בעל העסק. בתהליך האימון מתקדמים בשלבים על ידי הגדרה מדויקת במה להתמקד בכל שלב תוך כדי הסתכלות לעתיד ומימוש המטרות הרצויות. במהלך האימון ניתן ללמוד איך לחלום בגדול ולהתחיל בקטן, כיצד לתמחר ולהגדיל רווחיות ואיך להגדיל את המחויבות וההתלהבות.שם:
טלפון:
דואל:
תוכן:

ייעוץ עסקי - ממליצים

"תודה על כל התמיכה והעזרה. בלעדייך לא הייתי מגיעה למקום שאני נמצאת בו היום."
ד. זימלמן
גוגל פלוס נאוה אורון   Google+
בשיתןף עם הסטודיו לקידום ובניית אתרים