ניהול עסקי | אימון מנהלים | קידום עסקי | קידום עסקים

ניהול עסקי – איך להתייעל ולקדם את העסק שלך?

בפגישתי האחרונה עם לקוח, ארכיטקט גדול מאוד, הוא אמר לי שהוא מאוד אוהב את המקצוע שלו. "את יודעת נאוה, הלוואי שהייתי יכול לעסוק כל היום רק בפרויקטים שמעניינים אותי ובהבאת לקוחות חדשים במקום זה אני מוצא את עצמי מנהל חשבונות ומשרטט מודלים, עד שאני שואל את עצמי – האם באמת היה שווה לעזוב את המשרד ולהפוך לעצמאי".

ארגון עסקים – פשוט לנהל חכם!

בעלי עסקים רבים מתמודדים יום-יום עם הקונפליקט בין הרצון שלהם לממש את עצמם בעסק שלהם ובין המטלות היומיות: בעוד שבמשרד יש גם מנהל לקוחות, גם איש שיווק, גם מזכירה, גם הנהלת חשבונות ואפילו מנקים, בעסק העצמאי, בעל העסק עושה הכול לבד (או לפחות זה מה שהוא חושב שהוא צריך לעשות) איך ניתן להתמודד עם זה בצורה מוצלחת?

קידום עסקי – האצלת סמכויות

אחד הדברים המרכזיים ביותר עליהם אני שמה דגש במפגשים איתי הוא הנושא של האצלת סמכויות. במהלך המפגשים עם לקוחותיי אני מאבחנת קודם כל מה מונע מהם לממש את מלא הפוטנציאל העסקי שלהם. הרבה מאוד בעלי עסקים עסוקים רוב הזמן בניהול השוטף של העסק. אחת ההצעות שאני מעלה בפניהם היא לבדוק את ההתכנות הכלכלית של האצלת הסמכויות לאנשי מקצוע אחרים, למשל: במקום שהארכיטקט (מלמעלה) יעשה בעצמו את השרטוטים ואת ניהול החשבונות, יכול להיות שהרבה יותר משתלם לו לשכור מישהו אחד שישרטט לו (סטאז'ר למשל) ומישהו אחר שיעשה לו את ניהול החשבונות.
את הזמן שיתפנה לו יוכל הארכיטקט להקדיש לפרויקטים מעניינים, גיבוש אסטרטגיה חדשה לעסק, הבאת לקוחות חדשים ועוד.

בסופו של דבר, המטרה שלי היא לאפשר לבעל העסק לנצל את יכולתו המקצועית הגבוהה בעשייה מקצועית ושיווקית, שתמנף את העסק קדימה.שם:
טלפון:
דואל:
תוכן:

ייעוץ עסקי - ממליצים

"תודה על כל התמיכה והעזרה. בלעדייך לא הייתי מגיעה למקום שאני נמצאת בו היום."
ד. זימלמן
גוגל פלוס נאוה אורון   Google+
בשיתןף עם הסטודיו לקידום ובניית אתרים